Мили деца, каним ви на среща, да си поиграем и рисуваме. Кога: 5 юли, сряда, от 17:00 ч. до 18:00 ч. Любі діти, запрошуємо вас зустрітися пограти та помолювати. 5 липня, середа, від 17:00 ч. до 18:00 ч.

Дитяча майстерня для українських дітей “Мій казковий супергерой”

Мили деца, каним ви на среща, да си поиграем и рисуваме. Ще поговорим за супер героите – тези които са силни, смели и добри! Които застават винаги на страната на Доброто и точно затова разбира се, винаги побеждават. Колко са ни нужни днес и как всеки, дори малък, може да бъде супер герой, да има тайни сили и вълшебни умения.

Може да са приказни супер герои, може да са измислени, а може и да са съвсем, съвсем истински – има ги, знаем го! А може би вие лично познавате такива герои – мама, татко, други? Разкажете ни за тях, разкажете какъв супер герой искате да бъдете вие!

Ще помечтаем, ще нарисуваме нашите супер герои и ще се забавляваме заедно с тях!

Материалите са осигурени, работилницата е безплатна.

Продължителност 1 час.
Място: ул.“ Велчо Джамджията“ 16 ТАМ
Кога: 5 юли, сряда, от 17:00 ч. до 18:00 ч.
Рисунка: Никита Шевченко, 6 г.

Любі діти, запрошуємо вас зустрітися пограти та помолювати. Поговоримо про супергероїв – ті, які сильні, сміливі та щирі. Які завжди стоять на боці Добра і завдяки цьому завжди перемагають. На скільки вони нам потрібно сьогодні і як кожний, навіть наймолодший може бути супергероїм, мати таємні сили та магічні навички.

Можливо казкові супергерої, можливо вигадані, а можливо – зовсім, зовсім справжні, вони існують, ми в цьому впевнені! А можливо ви самі знаєте таких супергероїв – матуся, татусь та другі твої знайомі? Розкажіть нам о них, розкажіть якім супергероєм мріїте стати ви!

Будемо мріяти, намалюємо разом наших супер героїв та будемо бавитися разом із ними!

Матеріали забезпечені, майстерня безкоштовна.

Тривалість – 1 година
Місце – вул.“ Велчо Джамджията“ 16 ТАМ
5 липня, середа, від 17:00 ч. до 18:00 ч.
Малюнок: Никита Шевченко, 6 років.

Събитието се осъществява в рамките на проект “ТаМ в квартала”. Проектът е реализиран с финансовата подкрепа на Национален фонд “Култура” по Програма за възстановяване и развитие на частни културни организации”.

Захід відбувається в рамках проекту «ТаМ на мікрорайоні». Проект реалізовано за фінансової підтримки Національного фонду культури в рамках Програми відновлення та розвитку приватних культурних організацій.